Toyota Yaris Automat – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Toyota Yaris Automat

Nowa Toyota Yaris zachwyca swoim ergonomicznym designem. Odważne linie i stylowe dodatki gwarantują klientom naszej wypożyczalni aut komfortowa jazdę tym samochodem. Ten samochód klasy B idealnie nadaję się do jazdy po mieście jego kształt i zwrotność odznaczają się w tym środowisku. Nowy wyświetlacz wraz z komputerem pokładowym znakomicie wpasowuje się do wnętrza tego samochodu. Japończycy poprawcowali także przy wspomaganiu układu kierowniczego – pracuje on bardzo lekko, ale pozwala on na niezłe wyczucie tego, co dzieje się z kołami.
Dla naszych nieco leniwych lub ceniących sobie wygode klientów prezentujemy ten model w wersji z automatyczną skrzynią biegów. Długą jazdę bez zmartwień gwarantuję nam 42 litrowy zbiornik paliwa, dzięki któremu w mieszanym trybie jazdy wynajmujący auto będą mogli przjechać nawet 977 km. Podczaj takiej podróży bezpieczeństwo zwiększa system Toyota Safety Sense. Dzięki któremu każdy kto go wypożyczy samochód wcześniej zauważy pieszych, zminimalizuję on ryzyko kolizji do najmniejszego stopnia powiadamiając nas o każdym szczególe. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Toyota Yaris Automat

Klasa BA+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wyposażenie